Nabór VI

Ruszamy z ostatnim naborem dotyczy Regionu 2 (Powiat: Chełmski, Krasnostawski, Lubelski, Łęczyński, Opolski, Puławski, Świdnicki, Włodawski) i Region 3 (Powiat: Biłgorajski, Hrubieszowski, Janowski, Kraśnicki, Tomaszowski, Zamojski).

 

W poniedziałek 31 stycznia 2022 r. urzędy gmin rozpoczną nabór wniosków na usunięcie azbestu (Zgłoszenia lokalizacji). Nabór potrwa do 8 lutego 2022 r. Warto jednak nie zwlekać i pospieszyć się ze złożeniem wniosku, o zakwalifikowaniu się do projektu decydować będzie suma punktów z "Oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest" oraz data złożenia wniosku.

Wykonawcy będą realizować odbiory/demontaże do końca czerwca br. na zrealizowanie wszystkich zleconych prac. Jest to ostatni nabór w ramach projektu.

Poniżej znajdą Państwo konieczne dokumenty do pobrania wraz z regulaminem i załącznikami. Do udziału w projekcie niezbędne jest złożenie dokumentów dołączonych do ww.  naboru. Więcej informacji można uzyskać w urzędzie gminy lub w Biurze Projektu.