WYNIKI

WYNIKI

Miło nam poinformować, że etap weryfikacji Zgłoszeń lokalizacji dobiegł końca. Udało nam się również pospisać umowy z Wykonawcami na odbiór eternitu z każdego z regionów. Ogromna popularność Projektu zaowocowała przyjęciem aż 12 000 Zgłoszeń.
 

Na stronie www.azbest.lubelskie.pl w zakładce WYNIKI zostały zamieszczone listy osób, których Zgłoszenia lokalizacji zostały zatwierdzone do realizacji.

Natomiast osoby, które znalazły się na  liście rezerwowej otrzymają wsparcie automatycznie po uwolnieniu kolejnych funduszy.

 
Jak korzystać z zakładki WYNIKI? W celu weryfikacji Zgłoszenia lokalizacji, należy wpisać nazwisko danej osoby.

Ponadto informujemy, że listy osób fizycznych zakwalifikowanych do wsparcia w zakresie usunięcia wyrobów i odpadów zawierających azbest zostały przekazane Wykonawcom, którzy sukcesywnie będą kontaktować się z osobami zakwalifikowanymi cele ustalenia terminów realizacji prac.

 

Wykaz Wykonawców dla poszczególnych regionów:

•             Region 1 powiat: łukowski, rycki, radzyński, parczewski, lubartowski, bialski, Miasto Biała Podlaska– firma DELTA Tomasz Wejman,
tel. (81) 88-16-900

•             Region 2 powiat: puławski, opolski, lubelski, Miasto Lublin, świdnicki, łęczyński, krasnostawski, włodawski, chełmski, Miasto Chełm - Środowisko i Innowacje sp. z o.o.,
tel. (41) 260-50-50

•             Region 3 powiat: kraśnicki, janowski, biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski i Miasto Zamość - Środowisko i Innowacje sp. z o.o.,
tel. (41) 260-50-50

Informujemy również, że wymienione firmy kontaktują się z osobami zakwalifikowanymi do bezpłatnego wsparcia w celu ustalenia dogodnego terminu prac.

 

Prace w terenie związane z demontażem i usunięcem eternitu rozpoczną się już w połowie września i trwać będą nieprzerwanie do momentu, aż warunki atmosferyczne uniemożliwią prace i wznowi je po zimowej przerwie. 

Wrzesień zapowiada się pracująco!


​Pierwszy nabór zakończony, jednak ciągle otrzymujemy telefony i maile od tych, którzy nie zdążyli złożyć dokumentów na czas. Chcecie złożyć dokumenty w kolejnym naborze Zgłoszeń lokalizacji i pozbyć się azbestu?
​Śledźcie naszą stronę wkrótce więcej informacji!

 

 

 

 

Data publikacji: 05.09.2018